Hrest-Info. Украинский христианский хост-сервер

Форум православных веб-разработчиков Конструктор православных сайто
 

 

Поиск

На сервере


 
Українська Відкрита Асоціація Осіб, Груп та Організацій, які працюють з дітьми, що страждають на онкологічні захворювання

Контратака. Идейная атрибутика

На сайті Президента України опубліковано петицію з проханням вжити заходів задля припинення провокацій проти УПЦ

На сайті Президента України опубліковано петицію з проханням вжити заходів задля припинення провокацій проти УПЦ

30 вересня на офіційному інтернет-представництві Президента України було опубліковано електронну петицію «Про заходи запобігання міжконфесійним конфліктам на території України». Документ зареєстровано під №22/011839-еп.

Від імені громадян України різних релігійних громад у зверненні до Президента просять, як гаранта захисту прав громадян і свободи віросповідання, вжити заходів з метою припинення провокацій проти віруючих Української Православної Церкви.

«Ми, громадяни України, різних релігійних громад, прагнемо жити у мирній країні, де панує закон, а влада і народ взаємно поважають один одного і турбуються про всебічний розвиток кожного громадянина», – зазначається у документі.

Очільника держави просять нагадати органам державної влади та місцевого самоврядування, що Церква відділена від держави; наполягають на введенні кримінальної відповідальності по відношенні чиновників, які діють поза межами своїх повноважень, а також вжити заходів по відношенні до ЗМІ, які поширюють неправдиву інформацію.

Ознайомитися з текстом петиції та поставити свій підпис можна зна сайті «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ. Офіційне інтернет-представництво Президента України».


Автоподбор по теме

Основные текстовые метки

Бог Христианство Вера Церковь Православие Новость Общество Человек Государство Духовность Народ СМИ Сотрудничество История Информация Интернет Культура Объявление Нравственность Послание Праздник Политика Миссионерство Мультимедиа Образование Документ Митрополит Календарь Патриарх Поздравление Закон Технологии Святые Редактору Творчество Дискуссия Интервью Доклад Родители Дети Семья Благотворительность Пост Наука